روش جراحی زیبایی بینی با لیزر

روش جراحی زیبایی بینی با لیزر

جراحی زیبایی بینی با لیزر یکی از روش های جدید و مدرن در جراحی پلاستیک و زیبایی به شمار می رود که از این روش جراحی می توان برای بینی های گوشتی استفاده کرد . اما باید به این نکته اشاره کرد که دیگر اصلاح تیغه بینی که در رینوپلاستی صورت می گیرد را نخواهد داشت .
جراحی زیبایی بینی که نوعی از جراحی پلاستیک و زیبایی است برای اصلاح ظاهر بینی می باشد و هدف زیبایی بینی و تناسب با سایر اجزای صورت می باشد . اصلاحات در جراحی زیبایی بینی به چند دسته اصلاح شکستگی بینی و اصلاح ساختار بینی می باشد .

عمل زیبایی بینی بدون جراحی

جراحی زیبایی بینی با لیزر یک تکنیک جدید در امر جراحی بینی می باشد که یک روش درمانی محسوب می شود که سرعت بهبود بهتری دارد . جراحی بینی با لیزر برای مواقعی مناسب می باشد که بینی به علت پوست ضخیم ظاهری نامناسب به خود گرفته است . این روش برای درمان مشکللت آکنه روزاسه که یک عامل باکتریایی می باشد و باعث ایجاد جوش بر پوست بیمار می شود که درمان آن جراحی بینی با لیزر می باشد .

جراحی بینی با لیزر برای چه افرادی مناسب می باشد؟

این نوع از جراحی زیبایی بینی برای همه افراد مناسب نمی باشد . افرادی که به تازگی پوست خود را برنزه کرده اند و یا دیابت و دارای مشکلات مربوط به لخته شدن خون هستند معمولا برای جراحی با لیزر خوب نیستند . یکی دیگر از عوامل دیگر مربوط به پوست فرد می باشد که باید مناسب باشد . قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی با پزشک خود تمام مسائل مربوط به بینی خود را در میان بگذارید .
تمام فرایند درمانی جهت جراحی بینی با لیزر باید طی شود و آزمایشات مختلف صورت گیرد و باید به دست یک جراح بینی با تجربه صورت گیرد و باید عوارض و خطرات برای بیمار بازگو شود .

One comment

  1. یکی از پره ها بزرگتر از اون هست .میشه با لیزر کوچکش کرد؟

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید